top of page

Red Light Jazz festival

Het heeft een lang jaar geduurd maar aanstaande weekend is Café ZILT weer één van de vele locaties dat deelneemt aan het leukste evenement van het jaar: het Red Light Jazz festival! Drie dagen lang presenteren wij samen met 35 andere, zeer diverse locaties een opwindend en gevarieerd programma met een keur van vaak internationaal bekend talent.


Café ZILT stelt u dit jaar met veel plezier en gepaste trots voor aan Albert Yde Waidtløw, een thans in New York woonachtige en bekroond Deense jazzgitarist.

Albert zal tijdens een vijftal optredens in verschillende bezettingen worden bijgestaan door een waanzinnige 'line-up' internationale supersterren.


Drie dagen lang geeft Albert richting aan: Saxofonist Lachy Hamilton, drummer Giacomo Camilletti, trompettist Alberto Romanillos, altsaxofonist Miguel Valente, contrabassist Samuel Kiel en Teunis Loot die ondanks zijn jonge jaren nu reeds veel lof oogst in binnen en buitenland waar hij met een reeks van toonaangevende artiesten heeft gespeeld. Voorwaar een verzameling talenten dat z'n weerga niet kent!

Albert Yde Waidtløw
Albert Yde Waidtløw

Het programma in Café ZILT ziet er als volgt uit:


Vrijdag 6 juni, 20:00-22:00 met Albert Yde Waidtløw-Gitaar, Lachy Hamilton-Tenorsax, Samuel Kiel-Bas en Giacomo Camiletti-Drums


achy HamiltonL
achy HamiltonL

Giacomo Camiletti
Giacomo Camiletti

Zaterdag 7 juni, 16:30-18:30 en 20:00-22:00 met Albert Yde Waidtløw-Gitaar, Miguel Valente-Altsaxofoon, Samuel Kiel-Bas en Giacomo Camiletti-Drums


Miguel Valente
Miguel Valente
Samuel Kiel
Samuel Kiel

Zondag 8 juni, 16:30-18:30 en 20:00-22:00 met Albert Yde Waidtløw-Gitaar, Alberto Romanillos-Trompet, Samuel Kiel- Bas en Teunis Loot-Drums


Alberto Romanillos
Alberto Romanillos

Teunis Loot
Teunis Loot

Vrienden Hepcats, naast een geweldig programma bieden wij jelui een prachtig assortiment voornamelijk Nederlands bier, ruim 400 verschillende whisky's naast een mooie selectie wijn en binnen en buitenlands gedistilleerd. Wil je genieten van een paar fanatstische optredens en het beste drankenaanbod van Amsterdam kom dan dit weekend naar Café ZILT en kom op tijd want wij zijn slechts 38m2 groot.


PS Wij danken 'onze' Jasper Blom voor het samenstellen van het programma en de mensen van Red Light Jazz festival voor de ondersteuning.




 
 
 

Comments


Café Zilt
Zeedijk 49

1012 AR Amsterdam

info@cafezilt.nl
 

06 25277244  (vanaf 12.00)

020 4215416 (vanaf 17.00)

Openingstijden

Maandag  
Dinsdag
Woensdag
Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Gesloten

Gesloten

17.00 - 03.00

17:00 - 03:00

17:00 - 03:00

17.00 - 03.00

17.00 - 03.00

  • White Yelp Icon
  • White TripAdvisor Icon
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
bottom of page