Elixir Distillers Masterclass
- Michael Bruynse
- 7 dagen geleden
- 2 minuten om te lezen
Bijgewerkt op: 6 dagen geleden
Whiskyliefhebbers verzamelt U!
Het is alweer enige tijd geleden dat wij een whiskyproeverij hebben aangekondigd. Het doet ons dan ook veel plezier u voor een heuse 'Masterclass' te mogen uitnodigen.
Op zondag 2 november om 18:00 presenteert Mathieu Aliche van Elixir Distillers een bijzondere proeverij dat meerdere merken omvat. Voor slechts €42,- schenken wij u een zestal fantastische whisky's uit met daarbij, zoals u van ons gewend bent, ruim voldoende begeleidende hapjes om een appelflauwte te voorkomen.
In de line-up staan Elixir's onafhankelijke bottelingen van Macduff, Linkwood, Laphroaig maar ook een bijzondere Tormore, een Port askaig en de Macbeth First Murder; allen unieke en zeer smakelijke drams.
Elixir Distillers is een onafhankelijke whisky producent van oprichters Sukhinder en Rajbir Singh in Londen. Deze mannen staan bekend om hun creatieve aanpak met behoud van de tradities van de Schotse whiskyindustrie. In de portefeuille van Elixir Distillers treffen wij The Single malts of Scotland, Elements of Islay, Port Askaig en Macbeth, een whisky collectie van de hand van Sir Quentin Blake. Ook de Tormore distilleerderij is inmiddels in handen van Elixir Distillers.

De proeverij wordt gepresenteerd door Mathieu Aliche. Oorspronkelijk afkomstig uit de financiële wereld volgt Mathieu na een tussenstop in financiën en sociale media zijn hart en stort zich op whisky, zijn ware liefde. Na een training achter de bar in Parijs en Londen word Mathieu brand ambassador voor Laphroaig in Frankrijk en zeer recent is hij whisky ambassador voor Elixir Distillers voor geheel Europa geworden.

Wij kijken uit naar een interessante en zeer smakelijke bijeenkomst. We proeven een breed spectrum aan stijlen en smaken onder begeleiding van de zeer enthousiaste Mathieu. Graag zien we je in drommen aanschuiven maar meldt op tijd of je erbij wil zijn want er is slechts beperkt plek. Je bericht zien we graag per e-mail naar: info@cafezilt.nl
Tot ziens.








Opmerkingen